top of page

ONLINE KALANETIKA

Jungiamės ZOOM erdvėje: moteriškas judesys kur bebūtum!

Norinčioms palaikyti ritmą ir grakštų judesį net ir namuose! Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, klubų, liemens. Turinčioms norą „kilstelti" sėdmenis. Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.
Išbandyk kalanetiką namuose NEMOKAMAI!

TVARKARAŠTIS

ZOOM transliacijos vyksta antrad. ir ketvirtad, 9:00 val. ir šeštadie 10:00 val. su Migle.

 

Po treniruotės atsiunčiame įrašą galiojantį dar 3 dienas!

ABONEMENTAI

4+1 k./mėn. – 50€

8+1 k./mėn. – 70€

 

Trukmė – 1 mėnuo +1 savaitė pratęsimo. Su tuo pačiu abonementum galite lankytis ir studijoje Lazdynuose.

REGISTRACIJA

Būtina išankstinė registracija į ZOOM treniruotes.

 

Galima savarankiškai treniruočių rezervavimo sistemoje ar parašyti aiste@aditi.lt

KAS VYKSTA TRENIRUOTĖS METU?

Mankštą sudaro raumenų tvirtinimo ir tempimo pratimai, daugelis atliekami pulsuojant – suspaudžiant arba ištempiant raumenis, itin maža, vos 0,5 cm amplitude. Jų kiekis tam tikroje pozicijoje reguliuojamas savarankiškai, pagal savo pajėgumus ir pagal atliekamą pratimą. Vidutiniškai tai trunka 1 minutę. Pakanka naudoti tik savo kūno svorį ir jėgą, bet gali būti naudojamos ir papildomos priemonės (atrama, kėdė, rankšluostėlis ir kt.).

Vienu metu dažniausiai treniruojama viena raumenų grupė (pvz., tik sėdmenys, tik šlaunys ar kt.). Atliekant pratimus tam tikrose pozose, treniruojami sunkiai pasiekiami, dažniausiai anksčiau „neatrasti“ gilieji raumenys. Spaudimo / įtempimo metu jaučiame kaip atitinkamos kūno dalys net dega!

online-kalanetika.jpg

SUSIŽAVĖTI AKIMIRKSNIU!

„Mano meilė kalanetikai gimė vos tik įžengiau į pirmąją treniruotę, dar 2009 m. „Ramūs ir plastiški judesiai, primenantys vaikystės šokių pamokas, iškart pelnė mano susižavėjimą. Po 13 treniruočių suglebusios mano „apimtys" susitraukė 2 dydžiais", – šypsosi studijos įkūrėja, pirmoji Lietuvoje sertifikuota, oficiali THE CALLANETICS EXERCISE METHOD mokytoja (2011), Aistė Gustė-Jančiukienė.