top of page

Dėl COVID-19: informacija ADITI mankštų studijos lankytojoms (atnaujinta 10 21)

Mielos moterys, ko gero, kaip ir jūs savo aplinkoje, taip ir mes savojoje išgirstame apie dažnėjančius atvejus saviizoliuotis – apie žmones, turėjusius kontaktus su užsikrėtusiais. Studijoje kol kas neturime susirgusio asmens, bet tai, ko gero, laiko klausimas – kaip kiekvienam rudeniui yra įprasti peršalimai, taip ir kiti virusai dabar bet kur gali mus paliesti. Faktas, tai įneša ir įneš sumaišties, nerimo ir nepatogumų, bet linkime tiek sau, tiek savo moterims kiek įmanoma ramesniu būdu pergyventi šį keistą laikotarpį.. (ir žinoma greičiau išsveikti apsirgus!).


Jei nutiktų atvejis

... Jei paaiškėtų, kad treniruotėje buvo susirgusi (skaičiuojama 3 dienas „atgal" nuo teigiamo testo) – bendros treniruotės dalyvės ir trenerė būtų informuotos ir joms tektų „išeiti į saviizoliaciją" 14 dienų. Patalpos dezinfekuojamos, kitos trenerės galėtų ir toliau vesti užsiėmimus.


Mūsų rekomendacijos

... Stebėkite savo fizinę būklę, ir pasireiškus bent menkiausiems peršalimo simptomams – imate čiaudėti, sloguoti, kosėti, skauda galvą, apima bendras silpnumas, pakyla temperatūra virš +37°C – neatvykite į treniruotes ir praneškite mums. Jei tiesiog jaučiate nerimą ir nenorite šiuo metu lankytis grupiniuose užsiėmimuose irgi leiskite sau likti namuose. Rezervacijos nedings – galite jas mainyti į prisijungimą prie treniruotės įrašo. Tereikia ją išsirinkti iš: www.aditi.lt/tv-zoom-kalanetika ir paprašyti nuorodos laišku migle@aditi.lt


Pakeitimai studijoje

... Vietų kiekį salėje mažiname​ iki 9-10 moterų​, tačiau mankštos metu esame bendroje patalpoje ilgiau nei 15 min. ​Šios aplinkybės​ bet kuriuo atveju​ (nesvarbu ar būtume per 1, 2, 3 metrus viena nuo kitos)​ oficialiai yra priskiriamos aukštam užsikrėtimo rizikos lygiui. Turėkime tai omenyje​ pasirinkdamos atvykti​.

... Norinčias kviečiame atsinešti savo kilimėlį.

... Rekomenduojame naudotis atsinešta gertuve su vandeniu​.LANKYMO TVARKA

  • Jei simptomus pajutote tą pačią dieną, kuomet turite rezervaciją, norime nuraminti – kartas iš abonemento niekur nedings – mainais galime atsiųsti nuorodą į filmuotą mankštą. Tereikia ją išsirinkti iš: www.aditi.lt/tv-zoom-kalanetika ir paprašyti nuorodos laišku migle@aditi.lt Galėsite ramiai pajudėti namuose – įrašas galioja 2 dienas.

  • Sustabdyti galime 3 ir 6 mėn. abonementus: kiekvieną atveją peržiūrime individualiai. Dažniausiai pasiūlome sutrumpinti, perdarant jį į trumpesnės trukmės, o permoką rezervuojant naujam abonementui, kai nuspręsite ir galėsite sugrįžti.

  • Jei norėtumėte lankyti kalanetiką, bet jaučiate nerimą eiti į bendras grupes, maloniai kviečiame jungtis į ADITI TV – online kalanetikos studiją: www.aditi.lt/tv Mėnesio prenumerata 29€, o mankštintis galėsite tiek kartų, kiek norėsite. Net ir su visa šeima. Šiuo metu galerijoje rasite 10 kalanetikos treniruočių.


DĖMESYS STUDIJOS PRIEŽIŪRAI

- po kiekvienos treniruotės dezinfekuojami kilimėliai; - tarp užsiėmimų (turime 15-20 min. pertrauką) plačiai atveriami langai; - dezinfekuojamos durų rankenos ir paviršiai; - prieš ir po užsiėmimų einame plautis rankas; - tik užėjus į studiją, jūs rasite rankų dezinfekantą: prašome juo pasinaudoti; - studijoje difuzoriumi garinami antivirusiniai, antigripiniai eteriniai aliejai.


ANTISTRESINĖ PRAKTIKA

Labai svarbu paminėti, kad dėmesio sutelkimo praktikos – judesio meditacija, sąmoningumo meditacija, kvėpavimo meditacija (kurias mes praktikuojame studijoje), stiprina žmogaus imunitetą, mažina nerimą, įtampą, nuovargį, gerina savijautą ir sveikatą.


Linkime sau ir savo moterims pasirūpinti savimi pačiu geriausiu būdu, išlikti dėmesingoms, praktikuoti vidinės ramybės jausmą..


Foto: mūsų žavioji trenerė Miglė ir jos pagrandukai dvynukai. Ačiū širdingai fotografei Birutei už pagautą akimirką!

79 views0 comments

Комментарии


bottom of page