top of page

Judesio kupina kalanetika su šokėja Rūta: išbandyk už 3€ iki liepos 20 d.!

Išjudėti, pamaloninti kiekvieną kūno kampelį švelniu judesiu bei kalanetikos pulsavimo prisilietimu, gali sutipti į vieną. Pakviesk mankštą su Rūta į savo namus – iki liepos 20 d. vos už 3€ (vietoj įprastinės 9,99€). Peržiūra galioja net 2 dienas, t.y. 48 val.„Mažiau yra daugiau – tai man yra kalanetika. Čia gali atsipalaiduoti ir tvirtėti vienu metu. Čia gali pakilti aukščiau, nusileisti žemiau ar pulsuoti ilgiau nei manai, nes tai mankšta, kurioje pajunti kiek DAUG gali tavo kūnas ir mintys. Ji labai žemiška ir tuo pačiu magiška mankšta, į kurią tiesiog norisi pasinerti…“, – į mankštą kviečia ADITI trenerė, profesionali šokėja, šokio mokytoja, judesio terapijos praktikė Rūta Ambrozaitienė: www.aditi.lt/video-kalanetika-su-ruta


ADITI TV - aktyvuok akimirksiu!

ADITI TV – tai išskirtinis dėmesys moterų itin mylimai kalanetikai: neribota treniruočių įrašų peržiūra 24/7. Namie, biure ar kelionėje – dabar nebe svarbu kur gyveni ar kur išvyksi, gali palaikyti kūno formą ir ritmą su kalanetika kur bebūtum.

  • Prisijungti galima savo „Facebook" ar „Google" paskyra, sumokėti – banko kortele ar savo „PayPal".

  • Galite jungtis savo išmaniuoju įrenginiu - telefonu, planšete, kompiuteriu, o įrenginį prijungus prie TV ekrano dalyvauti treniruotėje beveik visu ūgiu!

  • Bet kada stabtelti, įsigilinti iš naujo ar pakartoti nuo pradžių.

  • Mankštintis viena, su drauge ar net su visa šeimyna!

30 views0 comments

Comments


bottom of page