top of page

Kviečiame į Sijonuotą vasarą 2021: draugystės ir judesio šventę Vilniuje, po atviru dangumi!

Koks gėris sulaukti tikros vasaros! Koks gėris sulaukti tikrų, GYVŲ susitikimų su draugėmis! Leiskimės į sijonuotą judesį – plazdantį vėjyje, aplink nuogas kojas besisukantį, gyvybingam judesiui kviečiantį. Liepos 2 d., penktadienį, Vilniuje, ADITI kalanetikos studijos iniciatyva „Sijonuotos judesyje" kviečia švęsti moterišką draugystę – švęsti sijonuotą vasarą!


Žymėkis Facebook'e ir pakviesk savo drauges: https://fb.me/e/1DF0BX2q9„Sijonuotos vasaros" šventė – tai it draugių pasimatymas, kupinas vasaros lengvumo: sijonuotai mankštai basomis, apsikabinimui moterų rate ir ..dėmesingam pabraidymui po Vilnelės bangeles! Tai proga įsikvėpti grakštumo, sustiprinti savo vidinę eleganciją, laisvę ir moterišką išraišką. Proga pažadinti kūno pojūčius, atverti subtilų jausminį pasaulį palaikančioje ir bendramintiškoje aplinkoje. Tokia moterų bendrystė suteikia daug pozityvių išgyvenimų ir veikia terapiškai..Ši šventė tiesiogiai yra ir kaip priminimas apie ypatingą, išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moters drabužį. Ilgas, kūgio formos sijonas sijonas net tik traukia akį savo išskirtiniu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslapingą poveikį. Vien pasirėdžius tokiu drabužiu, jaučiame kaip pasikeičia mūsų būsena. Norisi pasitempti, išsiteisti, judėti lėtai, ramiai – karališkai! Su tokiu sijonu tikrai sunku skubėti, lėkti laiptais, nešti nešulius ar dirbti devynerius darbus.KĄ ATSINEŠTI?

  • Ilgas (ar ilgėlesnis) sijonas ar suknelė – pasipuošti!

  • Bet vieną iš rekvizitų: gėlės, balionai, vėjo malūnėlis, muilo burbulai – vasaros nuotaikai pagauti.

  • Pleduką nedidelį – kelioms draugėms ir vieno užteks.

  • Vieną kitą užkandį, vandens ar termosėlį piknikui.PROGRAMA TRUMPAI

  • 17:00-17:20 val. – susitikimas Katedros aikštėje, bendra nuotrauka su gėlėmis, balionais, vėjo malūnėliais.

  • 17:20-17:40 val. – eisena į Bernardinų sodą, pasiruošimas piknikui.

  • 18:00-18:20 val. – kalanetikos mankšta su Migle Ščiavinskiene.

  • 18:20-18:40 val. – mindfulness praktika: Dėmesingas vaikščiojimas ir gamtos terapijos patyrimas su Aiste Guste.

  • 18:40-19:10 val. – laisvas judesys ir moterų ratas judesyje su Rūta Ambrozaitiene.

Nuo 18:00 val. sode moterų lauks kūno piešinių meistrė Alesandra Gaušienė, kuri norinčias puoš magiškais raštais (už simbolinę renginio kainą). Renginio akimirkas fiksuos fotografė Birutė Bučienė.ĮKVĖPTA JUDESIO


„Sijonuota meilė kojoms gimė dar 2009 m., kartu ir su mano mylimos, šokio įkvėptos mankštos, kalanetikos, atradimu”, – pasakoja renginio organizatorė Aistė Gustė-Jančiukienė. „Judesys, kuris kviečia judėti gracingai, elegantiškai, kviečia išsitiesti ir kilstelti smakrą, akimirksniu pažadina ir apsnūdusį moteriškumą, gyvybingumą, seksualumą. Kyla noras labiau pažinti savo prigimtį, rūpintis savimi visapusiškai – savo gyvenimui įpūsti daugiau moteriškų kerų ir galių. Lygiagrečiai prasidėjo mano tampri draugystė su sijonais, suknelėmis ir ... būriais moterų ieškančių to paties. Harmonijos, pasitikėjimo, grožio jausmo. Didis malonumas įkvėpti bendramintes ne tik moteriškos mankštos, bet kviesti į saviugdos renginius jau visus 12 metų. „Sijonuotos vasaros" šventė – tai nuo 2015 m. kasmet Vilniuje organizuotų „Vasaros sutiktuvių" tęsinys, dabar jau mano savarankiška iniciatyva, kurią jungiu po „ADITI kalanetikos studijos" ir puslapio „Sijonuotos Judesyje" stogu. Dėkoju puikiai renginio komandai už ištikimą draugystę, palaikymą ir svarbų indėlį programoje. Kaip gera augti ir kurti kartu!".


Iki greito pasimatymo!

25 views0 comments

Commentaires


bottom of page