top of page

Ilgai ruošeisi? Juk dabar pats metas! Nemokama kalanetikos treniruotė naujokėms ir sugundymas sugrįžtančioms

Jei senai ruošeisi atrasti sau mielą ir naudingą judesį, tikiu, kalanetika yra kaip tik tai. Pati esu su šia dėmesinga mankšta jau 14 metų. Pradėjau kažkada, kuomet norėjau sugrįžti „į save”, į savo kūną po vaikų gimdymo. Atgauti grakštumą, lankstumą, sustangrinti, pagražinti linijas. Ramus tempas, maloniai „pakaitinantis” pulsavimas ir atsipalaidavimas su mindfulness intarpu (trumpa meditacija) man šiuo metu yra tobulas derinys palaikyti kūną (o jam arti 45 m.) ir pasirūpinti emocine sveikata. Į vieną valandėlę telpa tiek daug!Taigi:


  • Sausio 15 d., pirmadienį, 10:00 val. Lazdynų g. 21 organizuojama NEMOKAMA kalanetikos treniruotė moterims dar nė karto nebuvusioms ADITI mankštose.

  • Treniruotė atvira visoms - renkame naują grupę šiuo laiku, tad galima rezervuotis su turimu abonementu, o jei ketinate sugrįžti po minimum 1 mėn. pertraukos - šis kartas 5€.

  • Registracija: www.aditistudija.as.me - pajudėti žemiau, spausti ties blokeliu KALANETIKA, o po juo matysite gyvą kalendorių. Spauskite ties 01-15 d., 10:00 val., užpildykite kontaktų anketą. Nuolaidos kodą pritaikysime studijoje.


Jei norite atvykti kitu laiku – drąsiai registruokitės. Pirmas kartas naujokėms 5€.


Kilus klausimui: 861144033, aiste@aditi.lt

Esu Aistė Gustė-Jančiukienė, pirmoji Lietuvoje sertifikuota The Callanetics Method mokytoja, ADITI studijos įkūrėja. Noriu pakviesti Tave pažinčiai su mano mylima mankšta - juk Naujieji metai, ko gero, pati geriausia proga sugrįžti ar imtis naujų įpročių 😌

bottom of page