top of page

Renkama mindfulness praktikų grupė moterims tema „Sąmoningas valgymas ir streso valdymas"

Kviečiu atkurti ryšį su savo kūno kalba ir įsikvėpti autentiškumo. Išties, savo pačios vidinio žinojimo kasdienos pasirinkimams: nuo maisto savo lėkštėje, jausmų širdyje iki žmonių aplinkui. Kviečiu į gyvą, 5 savaičių mindfulness praktikų ir patyrimų grupę moterims nuo lapkričio 11 d. iki gruodžio 9 d., penktadieniais 17-20 val. Grupė planuojama 4-10 moterų. Registracija: www.aistemindfulness.lt/5-savaiciu-grupe. Kurso kaina 190€, galima atvykti it tik į pirmą susitikimą (40€).


Susitikimų metu paliesime sąmoningo valgymo, streso valdymo ir dėmesingų judesių temas. Mūsų laukia daug praktinių užduočių, pasidalijimų, mokymų medžiaga konspektuose.
Kviečiu tave išlipti iš „minčių gamyklos" – savo galvos, ir atkurti ryšį su savo kūnu ir kūno kalba. Pažadinti apsnūdusius sensorinius pojūčius tam, kad kasdienos rutinoje aiškiau pastebėtumei savo tikruosius poreikius ir atrastumei natūralių būdų pasirūpinti savimi.

Dėmesingumo praktikos leidžia pagerinti streso valdymo įgūdžius, sumažinti emocinį valgymą, kas gali pagerinti sveikatą ir padėti reguliuoti svorį. Tai būdas jaustis daugiau gyva ir daugiau gyvenančia čia, dabar, su tuo kas yra.


Praktikų vedančioji:


AISTĖ GUSTĖ-JANČIUKIENĖ.

Sertifikuota mindfulness mokytoja (2020), LSMU ir „Neuromedicinos instituto“ Įsisamoninimu grįstos (Mindfulness) kognityvinės elgesio terapijos podiplominių studijų kurso absolventė (2019), Lietuvos Psichologijos asociacijos narė, pirmoji Lietuvoje oficiali dėmesingos mankštos THE CALLANETICS METHOD mokytoja (2011), ADITI studijos moterims įkūrėja, 3 sūnų mama. Plačiau: www.aistemindfulness.lt/aiste-guste32 views0 comments

Recent Posts

See All