top of page
aditi-tv-kalanetika.png

ADITI TV

ad_tv.png
TAVO ONLINE KALANETIKOS STUDIJA 24/7

IŠBANDŽIUSIŲJŲ ATSILIEPIMAI

Kalanetika savyje talpina daugiau nei efektyvius pratimus – mūsų moterų atsiliepimai yra tvirčiausias to įrodymas. Tikime, kad tik palaikydamos fizinę ir emocinę darną galime puosėlėti sveikatą, kūrybingumą, moteriškumą. Meilė sau, savo kūnui yra viso ko pradžia.

Miglė

„Nors mankštinimasis studijoje turi daug privalumų (labai to pasiilgau!), bet ir namuose yra pliusų: nereikia niekur eiti, kai lyja ir tamsu, o svarbiausia – rodau gerą pavyzdį dukrytėms :) Tai ir galimybė pailsėti, atitrūkti, prasijudinti ir net pabendrauti. Smagu išlaikyti ir tam tikrą tęstinumą, o dirbant sėdimą darbą tokios mankštos yra būtinos!

Jus atradau atsitiktinai (šalia namų) ir pradžioje juk atėjau į šokius su nešynėm. O sužavėta studijos atmosferos nusprendžiau išbandyti ir kalanetiką. Patinka ramus tempas, įsiklausymas į savo kūną (sąmoningumas), pratimų įvairovė, o galiausiai - ir rezultatas – pastebiu, kad tapau lankstesnė. Aistės vedamos meditacijos padeda atsipalaiduoti. Man taip pat labai svarbu, kad trenerės pasako, ką gero šitas pratimas duoda tavo kūnui, tada atrodo ir poveikis sustiprėja.. :)"

Estera

„Sustiprėjo atsparumas ligoms, padailėjo kūno linijos, laikysena, nuotaika! Dirbu sėdimą darbą ir šiuo metu treniruotės nuotoliniu būdu, tai vienintelis laikas, kai sportuoju. Palaikau ritmą, nes žinau skirtumą: vaikystėje labai greit pavargdavau ir neužsiimdavau sportine būkle, o suaugusi suvokiau, kad būtent sportas padeda palaikyti gerą savijautą.

Man kalanetika naudinga tuo, kad esu iš tų žmonių, kurie dievina muziką ir šokį, judėjimą, „plaukimą” pagal melodijas, tačiau greit pavargstu dėl neitin stiprios širdies. Kalanetikoje nebūna, kad pritruktų oro, kaip gali nutikti staigesnių judesių reikalaujančiose treniruotėse, niekad nepasitempiu ir nieko neskauda. Mėgstu klasikinę ir lyrišką muziką, baletą, lėtus ir plastiškus judesius, laiką TIK sau bent pora val.per savaitę. Tai savotiška meditacija, o po treniruotės jaučiasi, kad gerai padirbėjau, visi raumenys tolygiai stiprėja. Patinka ir tai, kad po kiekvieno stiprinimo pratimo pratempiami raumenys, todėl traumų nepasitaiko. Be to, gale treniruotės bent kelias minutes dėkojame sau ir kitiems, siunčiam sau ir aplinkai gerą, pozityvią energiją. Nelieka nieko, tik harmonija.

Labai verta jungtis iš namų, tai padeda neprarasti ritmo, pagerina savijautą ir jaučiuosi netokia atskirta nuo pasaulio. Taip pat malonu matyti trenerių veidus, tai primena „tikrose” treniruotėse patirtus pojūčius, dalinimąsi..."