top of page
aditi-tv-kalanetika.png

ADITI TV

ad_tv.png
TAVO ONLINE KALANETIKOS STUDIJA 24/7

IŠBANDŽIUSIŲJŲ ATSILIEPIMAI

Kalanetika savyje talpina daugiau nei efektyvius pratimus – mūsų moterų atsiliepimai yra tvirčiausias to įrodymas. Tikime, kad tik palaikydamos fizinę ir emocinę darną galime puosėlėti sveikatą, kūrybingumą, moteriškumą. Meilė sau, savo kūnui yra viso ko pradžia.

Miglė

„Nors mankštinimasis studijoje turi daug privalumų (labai to pasiilgau!), bet ir namuose yra pliusų: nereikia niekur eiti, kai lyja ir tamsu, o svarbiausia – rodau gerą pavyzdį dukrytėms :) Tai ir galimybė pailsėti, atitrūkti, prasijudinti ir net pabendrauti. Smagu išlaikyti ir tam tikrą tęstinumą, o dirbant sėdimą darbą tokios mankštos yra būtinos!

Jus atradau atsitiktinai (šalia namų) ir pradžioje juk atėjau į šokius su nešynėm. O sužavėta studijos atmosferos nusprendžiau išbandyti ir kalanetiką. Patinka ramus tempas, įsiklausymas į savo kūną (sąmoningumas), pratimų įvairovė, o galiausiai - ir rezultatas – pastebiu, kad tapau lankstesnė. Aistės vedamos meditacijos padeda atsipalaiduoti. Man taip pat labai svarbu, kad trenerės pasako, ką gero šitas pratimas duoda tavo kūnui, tada atrodo ir poveikis sustiprėja.. :)"

Estera

„Sustiprėjo atsparumas ligoms, padailėjo kūno linijos, laikysena, nuotaika! Dirbu sėdimą darbą ir šiuo metu treniruotės nuotoliniu būdu, tai vienintelis laikas, kai sportuoju. Palaikau ritmą, nes žinau skirtumą: vaikystėje labai greit pavargdavau ir neužsiimdavau sportine būkle, o suaugusi suvokiau, kad būtent sportas padeda palaikyti gerą savijautą.

Man kalanetika naudinga tuo, kad esu iš tų žmonių, kurie dievina muziką ir šokį, judėjimą, „plaukimą” pagal melodijas, tačiau greit pavargstu dėl neitin stiprios širdies. Kalanetikoje nebūna, kad pritruktų oro, kaip gali nutikti staigesnių judesių reikalaujančiose treniruotėse, niekad nepasitempiu ir nieko neskauda. Mėgstu klasikinę ir lyrišką muziką, baletą, lėtus ir plastiškus judesius, laiką TIK sau bent pora val.per savaitę. Tai savotiška meditacija, o po treniruotės jaučiasi, kad gerai padirbėjau, visi raumenys tolygiai stiprėja. Patinka ir tai, kad po kiekvieno stiprinimo pratimo pratempiami raumenys, todėl traumų nepasitaiko. Be to, gale treniruotės bent kelias minutes dėkojame sau ir kitiems, siunčiam sau ir aplinkai gerą, pozityvią energiją. Nelieka nieko, tik harmonija.

Labai verta jungtis iš namų, tai padeda neprarasti ritmo, pagerina savijautą ir jaučiuosi netokia atskirta nuo pasaulio. Taip pat malonu matyti trenerių veidus, tai primena „tikrose” treniruotėse patirtus pojūčius, dalinimąsi..."

Vitalija

„Namie išties sunkiau, bet kaip geeeera prasitampius! Kalanetika man yra tinkamiausias būdas išsivaduoti iš to viso kūno sąstingio. Kiekvienas renkamės tai, kas mum prie dūšios, kas padeda ne tik fiziškai, bet ir sielos prasme, pasijusti geriau, lengviau...

 

Po dienos darbų (ypač kai VISI darbai dabar persikėlė prie kompiuterio) jaučiu maudimus ir įtampą visam kūne, ypač pečių, sprando juostoje, nugaros apatinėje dalyje, net kojų kelius maudžia... Tai ta sąmoninga, lengva ir be kažkokių įmantrybių kalanetika tikras išsigelbėjimas. Man dar svarbu, kad TAI man tinka – tas lėtesnis tempas, įsiklausymas, kiek šiandien galiu, tas pulsavimas ir lankstumo lavinimas... 

Įmanoma juk viskas, kai labai nori. O juk ir jūsų sistema lanksti – jeigu nepavyks ištaikyt momentą onlain'ui, gelbsti ta 2 paras galiojanti nuoroda. O gyvos mankštos, žinoma, nepakeičiamos, bet kai negalim pakeist situacijos, juk keičiam požiūrį į ją. Tiesa?"

Laura

Net nepradėjus sportuoti supratau, kad tai mano. Treniruotės metu pratimai buvo demonstruojami labai aiškiai. Esame skatinamos kiekvieną pratimą išjausti, daryti dėmesingai, mėgautis. Tą ir darau. Tiek treniruotės metu, tiek po jos jaučiuosi labai gerai – atsigavusi, tarsi pramušusi kūne kažkokius kamščius :) Labai džiaugiuosi Jus suradusi :)"

KODĖL KALANETIKA?

Kuo ypatinga mankšta, kuri išoriškai atrodo atliekama labai paprastai? Kokios patirtys šias moteris sugundė pasilikti ilgiau – tiek su kalanetika, tiek su mumis? Savo istorijomis dalijasi žavingosios ADITI ambasadorės.