top of page

MIND & BODY

Kalanetikos mankšta ir mindfulness praktikos

„Sujungėme savo mylimiausius: tonizuojantį kalanetikos judesį ir lengvumo būsenos pripildančias mindfulness praktikas. Tai „mind & body" derinys aktyviai miesto moteriai, norinčiai kurti darnų santykį su savuoju kūnu ir pasirūpinti emocine sveikata", – į užsiėmimus kviečia dėmesingų mankštų ir mindfulness mokytojos Aistė Gustė ir Miglė Ščiavinskienė.

KUR

Kviečiame atvykti į studiją Lazdynų g. 21.

KADA VYKSTA

Įvairiu laiku – žr. tvarkaraštį: www.aditistudija.as.me

KAINA

Pirmas kartas 5€, 4 k./mėn – 55€, 8 k./mėn. – 75€. Taikomos nuolaidos ilgesnei narystei.

REGISTRACIJA

Būtina išankstinė. Galima savarankiškai treniruočių rezervavimo sistemoje.

KAS VYKSTA MIND & BODY UŽSIĖMIMO METU?

Mankštos ir mindfulness santykis užsiėmime gali kisti. Tiksliau nurodome tvarkaraštyje. Užsiėmimas trunka 1 val., kurį sudaro:
 

Kalanetikos mankšta

Atliekame pratimus visam kūnui išjudinti, taisyklingai laikysenai lavinti. Atlaisviname įtampas pečių juostos srityje, kakle, nugaroje, „sutepame" sąnarius, ištempiame visas pagrindines raumenų grupes. Suteikiame tonuso nugaros, sėdmenų, šlaunų, dubens dugno raumenims. Plačiau apie kalanetiką
 

Mindfulness praktika

Stabtelėjimą pradedame tibetietiško dubenėlio garsu. Leidžiamės vedamos švelnių jo vibracijų į dėmesio sutelkimo, įsižeminimo praktiką. Stebime kvėpavimo procesą ir jo sukeliamus kūno pojūčius, mintis, emocijas, impulsus veikti. Stebime šokinėjantį dėmesį ir mintis, nuolat ir nuolat sugrįžtame į kvėpavimo stebėjimą. Praktikuojame įvairias meditacijas, vizualizacijas.

Refleksijos grupėje

Jei mindfulness skirta daugiau laiko, kviečiame moteris pasidalinti patyrimu, įžvalgomis, patebėjimais. Visa vyksta geranoriškai ir, jei norisi kalbėti. Mažas stebuklas – nuoširdus dalinimasis aktyvina mūsų parasimpatinę nervų sistemą: išsinešame dar daugiau ramumos, atsipalaidavimo, saugumo jausmo.

mindfulness-manksta-meditacija3.jpg
aditi-mindfulness-praktikos

KĄ UGDO DĖMESINGUMO PRAKTIKOS?

Mindfulness – tai „dėmesingumo raumens" treniruotė. Laikas ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet atliekant tam tikrus pratimus, išmokti valdyti savo dėmesį. Suvokti kaip jis nuolat ir nuolat nuklysta į išorės ar vidinius dirgiklius (pvz., minčių srautą, savikritiką, nerimą) bei lengvai įsuka į įtampos spiralę. Praktikuodamos išmokstame atpažinti kur esame sąmoningai, o kur esame įsukamos „automatinio piloto". Tai kvietimas praktikuoti realybės matymą su kuo mažiau mąstymo klaidų ir iškraipymų.

„Man buvo didis atradimas, kad atvirščiai nei kitos saviugdos praktikos, mindfulness mane pasitiko be iššūkių „tu turi”, „tau reikia”, „privalai siekti”. Visa remiasi geranoriškumu, smalsumu, atlaidumu, priėmimu, dėkingumu. Siūlomas empirinis požiūris, t.y. ne klausytis autoritetų ir priimti dogmas, o viską išmėginti ir įsitikinti pačiai", - pasakoja Aistė.