top of page

KOLEKTYVAS

„Viskas priklauso nuo mokytojos…“, – palydi savo patirtį lankančios treniruotes. Ir išties, kaip gyvenime, taip ir treniruotėse esame jautrios žodžiui, balsui, žvilgsniui, požiūriui, atmosferai – jausmui, kurį transliuoja vedantysis.

Aistė Gustė-Jančiukienė

Kalanetikos mokytoja, Mindfulness užsiėmimų vedančioji

„Kalanetika man – tai natūralus ir visada suveikiantis geros savijautos kokteilis: lankstumas ir grakštumas, kurį myliu nuo mokyklos šokių repeticijų laikų, pasitempimas, nes jis – mano pasitikėjimo savimi dalis ir atsipalaidavimas – būtinas atsijungimas nuo mamiško gyvenimo rūpesčių."

Miglė Ščiavinskienė

Kalanetikos trenerė, Mindfulness užsiėmimų vedančioji

„Nuo pat pirmojo karto likau apkerėta, sužavėta ir užburta! Dingo nugaros skausmai, ilgainiui sulaukdavau vis daugiau komplimentų dėl sutvirtėjusio kūno, jaučiausi nuostabiai – tarsi ant sparnų. Meilė kalanetikai veda į dar didesnę meilę sau."

migle-jurine-19_edited.jpg

Jolanta Karpičienė

Kalanetikos trenerė, kineziterapeutė

„Judesys – mano darbas. Sunkiai galiu save įsivaizduoti nuolat sėdinčią, dirbančią biure prie stalo. Kalanetika man it moteriškumo papildas – ji moko mylėti save tokią, kokia esi, būti su savimi čia ir dabar. Tai tartum šokis ir atsipalaidavimas, bet kartu sportas, kurio metu dirba visi kūno raumenys. Aišku, paprasta ir efektyvu.“

viktorija.jpg

Viktorija Jančis

Kalanetikos trenerė

„Kalanetika kaip šiuolaikinė moteris – švelni iš išorės, o stipri vidumi. Ji primena, kad Tu esi karalienė – primena pakelti galvą, ištempti kaklą, nesikūprinti. Nugara dėkoja kiekvieną kartą! Mergaitės buvome visos šokėjos, kalanetika grąžina moterims svaigų šokio pojūtį.. Čia paleidžiu mintis, kasdienę įtampą, skiriu laiko pabūti tik sau, pabūti SU SAVIMI…“

Miglė Zaleckienė

Kalanetikos trenerė

„Kalanetika mane sužavėjo tuo, kad nors tai nėra itin lengva mankšta, bet ji atliekama su lengvumu ir polėkiu – be žliaugiančio prakaito ir kalančios širdies – lengvai, gracingai, elegantiškai. O įdomiausia ir smagiausia, kad tas lengvumas ir ramybė ateina ne tik į kūną, bet ir į galvą. Išeini ne tik lengvesniu ir tvirtesniu žvilgsniu, bet ir ramesne širdimi ir mintimis. Jei nepripildysi savo rezervuaro, negalėsi nieko duoti ir kitiems.."

bottom of page