top of page
„Baleto įkvėpta kalanetika" su Aiste Guste
Watch Trailer
Rent €9.99

Taisyklinga laikysena, plastiški judesiai ir pasitikėjimo savimi jausmas

Kviečiu į baleto judesių įkvėptą kalanetikos treniruotę, kurią paruošti mane įkvėpė kalanetikos mokytoja, pačios metodo sukūrėjos Callan Pinckney mokinė SANDRA HANNA* Atraskime dar daugiau grakštumo ir plastiškų judesių!

 

Kuri iš mūsų vaikystėje nesvajojo būti balerina? Tokia svajinga, jausminga ir lengva it plunksna – beveik pasakiška būtybe. Aš neabejoju, kad būtent dėl šio jausmo daugybė moterų visame pasaulyje yra įsimylėjusios kalanetikos mankštą. Jos autorė Callan Pinckney pati vaikystėje praleido daug valandų baleto salėje - pratimai tiesino mergaitės kojas, kurios gimimo metu deja buvo pažeistos. Taip vėliau, po gyvenimo klajonių, patyrus jau ir stuburo problemų, moteris ir vėl sugrįžo į baleto salę. Atsisakiusi operacijų, ji itin lėtai ir dėmesingai savo kūną ėmė gydytis pati.

Klasikinio šokio judesių įkvėpti pratimai pagrindinį dėmesį skiria laikysenai - išmokstame, įprantame ne tik stovėti taisyklingai, bet ir judėti elegantiškai, išlaikant orumo ir pasitikėjimo savimi jausmą. Judesiai sąmoningi, plastiški, išbaigti – kupini estetikos. Formuojami pailgi, grakštūs taip vadinami šokėjiški raumenys – išlaikomas kūno formų vientisumas.

Na, o romantiška muzika ir patemptos pėdos, žinoma, kaip ir balerinas, taip ir mus, besimankštinančias kur bebūtumėm, pakylėja virš kasdienybės, suteikia taip trokštamo lengvumo jausmo. Siekiant pokyčių, rekomenduoju praktikuoti 2-3 kartus per savaitę.

* Jos ištikimybė originaliosios kalanetikos principams, plastiškų judesių deriniai ir nuo žavaus veido nedingstanti šypsena – tikras jaunystės eleksyras. Jau 30 metų ši moteris praktikuoja kalanetiką ir būdama 64 atrodo daugiau nei įspūdingai!

aiste-guste.png

MANKŠTOS VEDANČIOJI

AISTĖ GUSTĖ – 1-oji Lietuvoje sertifikuota, oficiali THE CALLANETICS METHOD mokytoja (2011), ADITI kalanetikos studijos, projekto „Kalanetikos mokykla" ir „Aditi TV" įkūrėja, 3-jų sūnų mama.

Kiti įrašai, kuriuos gali įsijungti po vieną ir žiūrėti 2 dienas:

bottom of page