STIPRI. DAILI. ELEGANTIŠKA.

ADITI TV

TAVO ONLINE KALANETIKOS STUDIJA 24/7

Kalanetika – akivaizdžius rezultatus suteikianti giliųjų raumenų mankšta, persmelkta grakštumo ir atidumo kūno galimybėms. Stiprina ne tik moterų šlaunis, bet ir karališkos savivertės jausmą. Tirpdo kasdienės įtampos ir streso sukeltus negalavimus. Gera savijauta vos po 1 mankštos!

*įsijungk neribotai už 29€/mėn.

KAIP PRADĖTI?

Suprantama, kad gali būti kiek nedrąsu, tad paruošėme tavo žingsnių planą. Susipažink su mūsų įrašų galerija, parašyk mums ir išbandyk kalanetiką vos už 3€ ir tuomet dar drąsiau įjunki savo mankštos ritmą. Siekiant pokyčių rekomenduojame praktikuoti 2-3 kartus per savaitę. Turi klausimų? Rašyk aiste@aditi.lt

1. PERŽIŪRĖK ĮRAŠUS

Galerijoje rasi kiekvienos treniruotės trailer'ius – pristatomuosius video. Susipažink ir įsikvėpk!

isbandyk.jpg

2. IŠBANDYK MANKŠTĄ UŽ 3€!

Gali užpildyti anketą, o mes atsiųsime vieną iš ADITI TV Zoom įrašų (galios 48 val.). Išbandyk ir įsitikink vos už 3€!

3. PRENUMERUOK ADITI TV

Mėnesio narystė – 29 Eur. Prisijungus iškart galėsi matyti visas 12 kalanetikos treniruočių ir žiūrėti jas tiek kartų, kiek norėsi!

ATSILIEPIMAI

Tikime, kad tik palaikydamos fizinę ir emocinę darną galime puosėlėti sveikatą, kūrybingumą, moteriškumą. Meilė sau, savo kūnui yra viso ko pradžia. Mūsų moterų istorijos yra tvirčiausias to įrodymas.

aditi-tv-laura2.jpg

„Tiek treniruotės metu, tiek po jos jaučiausi labai gerai – atsigavusi, tarsi pramušusi kūne kažkokius kamščius. Net nepradėjus sportuoti supratau, kad tai mano. Labai džiaugiuosi Jus suradusi" / Laura

PASIRUOŠK KILIMĖLĮ

ADITI TV gali įsijungti ir neįsipareigodama mėnesio narystei. Išsirink norimą video pamoką ir pasiruošk kilimėlį mankštai. Įrašas bus pasiekiamas net 2 dienas – 48 val. nuo prisijungimo.

IŠSKIRTINIS DĖMESYS

ADITI TV – tai išskirtinis dėmesys moterų itin mylimai kalanetikai – neribota įrašų peržiūra 24/7. Tai proga palaikyti savo mankštos ritmą kur bebūtumei!

ADITI TV VEDA

Aistė Gustė – 1-oji Lietuvoje sertifikuota, oficiali THE CALLANETICS METHOD mokytoja (2011), ADITI kalanetikos studijos ir „Kalanetikos mokyklos" įkūrėja.

 

Meilę moteriškam kalanetikos judesiui Aistė skleidžia nuo 2009 m. Jos vedamas treniruotes Vilniuje iki šių dienų aplankė jau keli tūkstančiai moterų. Į mankštų trenerės kelią ji palydėjo arti šimto savo mokinių iš visos Lietuvos, lankusių išskirtinai individualias kalanetikos pamokas. Aistė, būdama 40-ties, gyvas kūną jauninančios kalanetikos įkvėpimas!

KĄ KALBA MOTERYS?

Kuo ypatinga mankšta, kuri išoriškai atrodo atliekama labai paprastai? Kokios patirtys šias moteris sugundė pasilikti ilgiau – tiek su kalanetika, tiek su mumis? Savo istorijomis dalijasi žavingosios ADITI ambasadorės.

KALANETIKA – DAUGIAU NEI TIKĖJAISI

 • EFEKTAS JAUČIAMAS JAU PO 1 TRENIRUOTĖS!

 • FORMUOJAMAS MOTERIŠKAS SILUETAS

 • BE STRESO, BE SPAUDIMO, BE KONKURENCIJOS

 • SAUGU TAVO NUGARAI IR SĄNARIAMS

 • STIPRINAMAS KŪNO KARKASAS: GILIEJI RAUMENYS

 • TRENIRUOJAMAS LANKSTUMAS, JĖGA IR IŠTVERMĖ

 • VYSTOMI TAISYKLINGOS LAIKYSENOS ĮPROČIAI

 • LAVINAMI PLASTIŠKI IR GRACINGI JUDESIAI

 • UGDOMAS DĖMESINGUMAS KŪNO GALIMYBĖMS

 • ATKURIAMAS VIDINĖS RAMYBĖS JAUSMAS

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME

ADITI kalanetikos studija

Lazdynų g. 21, Vilnius

Tel. +37061144033

El. p. aiste@aditi.lt

SUSITIKIME TINKLUOSE TARP DRAUGŲ

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

MUZIKA PUIKIAI TINKANTI KALANETIKAI

© 2017 ADITI kalanetikos studija