ADITI UŽSIĖMIMAI

Proga judėti kur bebūtum! Atvykti į studiją ar jungtis per nuotolį, skirti laiko sau vienai ar atvykti su mažyliu – ADITI kviečia pasirūpinti savimi su dėmesinga ir efektyvia mankšta be įtampos ir streso. Juk laiminga moteris tai, visų pirma, pailsėjusi moteris...

KALANETIKA

Pirmas kartas studijoje – 5€ 

Mylinčioms grakštų ir plastišką judesį. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, klubų, liemens. Turinčioms norą „kilstelti" sėdmenis. Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.

ONLINE KALANETIKA + įrašas 3 dienoms

Pirmas prisijungimas – NEMOKAMAI!

Per karantiną atradusios ZOOM erdvę, tęsiame šią puikią galimybę susitikti gyvai kur bebūtume. Prisijungusi išmaniuoju įrenginiu galėsi ne tik pasimankštinti, bet ir užduoti rūpimų klausimų trenerei, gauti patarimų ir asmeninio dėmesio. Po mankštos visoms dalyvėms atsiunčiame įrašą, galiojantį dar 3 dienas. Pačiupk dvigubą progą pasimankšti pati ar kartu su artimu žmogumi!

KALANETIKA + mindfulness meditacija

Pirmasis išbandymas – 5€

Gera praturtėti mindfulness praktika – nuraminti kasdienos rūpesčių sukeliamą stresą, puoselėti švelnumą, atidumą sau. Meditacija atpalaiduoja, pripildo ramybės jausmu – išeiname pailsėjusiu kūnu, lengvesnėmis mintimis. Puikus derinys aktyviai miesto moteriai, mamai ypač.

aditi-mindfulness-meditacija.jpg

MINDFULNESS meditacijos ir tylos praktika

Pirmasis išbandymas – 5€

Kuomet norisi atitrūkti nuo namų, darbų ar visos savaitės rūpesčių ir skirti laiko tik sau. Švelniam prasitempimui, savistabai, dėmesingumo lavinimui ir lašeliui poilsio ..tyloje. Tinka būti su bet kokiais patogiais drabužiais. Veda pakaitomis mindfulness mokytojos Aistė Gustė ir Miglė Ščiavinskienė, LSMU mokymų absolventės.

KALANETIKA su mažyliais

Pirmasis išbandymas – 8€

Kai norisi sustiprėti ir sugrįžti į gyvybingą kūną, pažadinti apsnūdusią moterišką energiją, judesys yra visada gera idėja. Jei dar negalite ateiti viena, kviečiame kompromisui. Kol mamos mankštinsis, mažieji galės tiek pasibūti šalia (pažaisti, paropoti, ..patrukdyti :), tiek sudalyvauti kaip gyvi svoriai pratimams ;)

aditi-kalanetika-su-mazyliais-1.jpg

ASMENINĖ TRENIRUOTĖ

Pirmoji mankšta – 30€. Toliau 25€/vnt.

Kyla klausimų nuo ko pradėti? Norisi patobulinti įgūdžius, nes siekiate rezultatų? O gal turite individualių poreikių? Asmeninė treniruotė – tai daugiau dėmesio ir patarimų jums. Susitinkame abipusiai suderintu laiku.