top of page

ADITI UŽSIĖMIMAI

ADITI kviečia į jaukią studiją Lazdynuose – pasirūpinti savimi su dėmesinga ir efektyvia mankšta be įtampos ir streso. Juk laiminga moteris tai, visų pirma, pailsėjusi moteris...

KALANETIKA

Pirmas kartas studijoje – 5€ 

Mylinčioms grakštų ir plastišką judesį. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, klubų, liemens. Turinčioms norą „kilstelti" sėdmenis. Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.

KALANETIKA + mindfulness meditacija

Pirmasis išbandymas – 5€

Gera praturtėti mindfulness praktika – nuraminti kasdienos rūpesčių sukeliamą stresą, puoselėti švelnumą, atidumą sau. Meditacija atpalaiduoja, pripildo ramybės jausmu – išeiname pailsėjusiu kūnu, lengvesnėmis mintimis. Puikus derinys aktyviai miesto moteriai, mamai ypač.

KALANETIKA su mažyliais

Pirmasis išbandymas – 8€

Kai norisi sustiprėti ir sugrįžti į gyvybingą kūną, pažadinti apsnūdusią moterišką energiją, judesys yra visada gera idėja. Jei dar negalite ateiti viena, kviečiame kompromisui. Kol mamos mankštinsis, mažieji galės tiek pasibūti šalia (pažaisti, paropoti, ..patrukdyti :), tiek sudalyvauti kaip gyvi svoriai pratimams ;)

aditi-kalanetika-su-mazyliais-1.jpg

ASMENINĖ TRENIRUOTĖ

Užsiėmimo kaina – 30€.

Kyla klausimų nuo ko pradėti? Norisi patobulinti įgūdžius, nes siekiate rezultatų? O gal turite individualių poreikių? Asmeninė treniruotė – tai daugiau dėmesio ir patarimų jums. Susitinkame abipusiai suderintu laiku.

bottom of page