ADITI UŽSIĖMIMAI

Kai veiki tai, ką mėgsti, idėjos gimsta pačios. ADITI studija vadovaujasi filosofija, kurią vadiname „flow". Užsiėmimai, renginiai ir nauji veidai randasi natūraliai – iš bendro požiūrio ir draugystės.

KALANETIKA

Pirmas kartas studijoje – 5€

Mylinčioms grakštų ir plastišką judesį. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, klubų, liemens. Turinčioms norą „kilstelti" sėdmenis. Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.

ONLINE KALANETIKA + įrašas 2 dienoms

Pirmas prisijungimas – 5€

Dar kovą atradusios ZOOM erdvę, tęsiame šią puikią galimybę susitikti gyvai kur bebūtume. Prisijungusi išmaniuoju įrenginiu galėsi ne tik pasimankštinti, bet ir užduoti rūpimų klausimų trenerei, gauti patarimų ir asmeninio dėmesio. Po mankštos visoms dalyvėms atsiunčiame įrašą, galiojantį dar 2 dienas. Pačiupk dvigubą progą pasimankšti pati ar kartu su artimu žmogumi!

KALANETIKA + mindfulness meditacija

Pirmasis išbandymas – 5€

Gera praturtėti mindfulness praktika – nuraminti kasdienos rūpesčių sukeliamą stresą, puoselėti švelnumą, atidumą sau. Meditacija atpalaiduoja, pripildo ramybės jausmu – išeiname pailsėjusiu kūnu, lengvesnėmis mintimis. Puikus derinys aktyviai miesto moteriai, mamai ypač.

ASMENINĖ TRENIRUOTĖ

Pirmoji mankšta – 25€. Toliau 20€/vnt.

Kyla klausimų nuo ko pradėti? Norisi patobulinti įgūdžius, nes siekiate rezultatų? O gal turite individualių poreikių? Asmeninė treniruotė – tai daugiau dėmesio ir patarimų jums. Susitinkame abipusiai suderintu laiku.

Užsiėmimų sąrašas eigoje pasipildys. Studija vis dar viena koja karantine...