top of page

KAIP REZERVUOTI?

Prieš atvykstant į treniruotę, būtina išankstinė registracija, kad būtumėte tikra dėl laisvo kilimėlio
DSC02606.jpg

Interneto svetainėje

www.aditistudija.as.me matysite studijos užsiėmimų tvarkaraštį ir gyvą kalendorių.

 

Kaip rezervuoti vietą?
 

 1. Pajudėkite žemiau ir spauskite ties pvz., blokeliu KALANETIKA

 2. Pasirinkite norimą dieną, valandą, užpildykite kontaktų anketą

 3. El. paštu gausite patvirtinimą apie sėkmingą rezervaciją. Iš vakaro taipogi priminimą el. paštu.


Ką svarbu žinoti?

 

 • Jei gyvame kalendoriuje laiko nematyti, treniruotė nevyksta arba tądien neliko vietų.

 • Rezervacijos atšaukimas – vėliausiai iš vakaro.

 • Užsiėmimas įvyksta susirinkus min. 5 dalyvėms.

 • Apsilankymą studijoje galime mainyti į įrašą iš www.aditi.lt/tv

 

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, drąsiai kreipkitės: tel. 861144033, aiste@aditi.lt ar migle@aditi.lt

Rezervacijų progamėlėje

Atsisiųskite - Aquity Scheduling Client:

Žingsniai naudotis (žr. paveiksliukus žemiau):

 1. PRISIJUNGTI (žmogaus ikonėlė, 4-oji). Jei jau turite paskyrą (anksčiau registravotės svetainėje), pasirinkite LOG IN. Jei paskyra nesinaudojote, pasirinkite CREATE ACCOUNT.
   

 2. MANO TRENIRUOTĖS (kalendoriaus ikonėlė, 2-oji). Čia matysi būsimas (UPCOMING) ir praėjusias (PAST) tavo treniruotes. Kad lange atsirastų visas sąrašas, reikia bent kartą rezervuoti per programėlę ir paprašyti studijos administratorių (el. paštu aiste@aditi.lt ar studijoje), kad sistemoje patvirtintume jūsų prisijungimą. Tokiu būdu ankstesnė jūsų informacija susijungs su naująja iš programėlės (susijungs paskyros) ir atsiras treniruotės (praėjusios ir rezervuotos), tiek abonementai.
   

 3. KAIP REZERVUOTI?

  1. Jei turi aktyvų abonementą, spausk ties etiketės ikonėle (3-oji), pajudėk lange žemyn, spauski ties REDEEM – sistema permes į gyvo kalendoriaus puslapį ir pritaikys abonemento kodą (nusiskaičiuos kartas)

  2. Jei abonemento neturi, spausk ties namuko ikonėle (1-oji): pasirink internetinį sistemos adresą – sistema permes į gyvo kalendoriaus puslapį. Jei namuko ikonėlės puslapy adreso nematyti, jį pridėk: spausk ties + ženklu ir rašyk: aditistudija.as.me bei ADD BUSINESS. Pridėjus, spausk ant nuorodos.

  3. Atsidarius gyvam tvarkaraščio puslapiui, pajudėk žemyn ir spausk ties pvz., blokeliu KALANETIKA. Pasirink dieną, laiką. Suvesk kontaktus - kaskart tokius pačius, kad sistema atpažintų, kaip tą patį vartotoją prie abonemento

aquity-logo.png

Paveiksliukai iš programėlės:

P. S. Dėkojame už kantrybę ir supratingumą naudojantis sistema. Deja, negalime įtakoti jos patogumo, funkcionalumo - mums tai tik platforma, kurią nuomojame. Kūrėjai ją atnaujina, tobulina.. Tikimės, viskas ir dar pasistūmės. Ir kaip visada, prireikus pagalbos, drąsiai kreipkitės: tel. 861144033, aiste@aditi.lt ar migle@aditi.lt

bottom of page