top of page

KALANETIKA

Kūno jaunatvei: elegantiškai ir veiksmingai

Mylinčioms grakštų ir plastišką judesį. Ieškančioms moteriškumo ir stangrumo savo kūnui. Tiesios laikysenos ir nebeskaudančios nugaros. Dailesnių kūno linijų – ypač šlaunų, klubų, liemens. Turinčioms norą „kilstelti" sėdmenis. Būdo mankštinis be spaudimo, streso ir prakaito.
Išbandyk studijoje už 5€!

KUR

Kviečiame į studiją Lazdynų g. 21, 3 aukšte (priešais kavinę „Žibutė")

KADA VYKSTA

Treniruotės vyksta įvairiu laiku: rytais, vakarais ir savaitgalį – žr. tvarkaraštį.

KAINA

Pirmas kartas 5€, 4 k./mėn. 55€, 8 k./mėn –  75€. Taikomos nuolaidos 3 ir 6 mėn. narystei.

REGISTRACIJA

Būtina išankstinė. Galima savarankiškai treniruočių rezervavimo sistemoje.

KAS VYKSTA TRENIRUOTĖS METU?

Mankštą sudaro raumenų tvirtinimo ir tempimo pratimai, daugelis atliekami pulsuojant – suspaudžiant arba ištempiant raumenis, itin maža, vos 0,5 cm amplitude. Jų kiekis tam tikroje pozicijoje reguliuojamas savarankiškai, pagal savo pajėgumus ir pagal atliekamą pratimą. Vidutiniškai tai trunka 1 minutę. Pakanka naudoti tik savo kūno svorį ir jėgą, bet gali būti naudojamos ir papildomos priemonės (baleto atrama, kamuoliai, gumos ir kt.).

Vienu metu dažniausiai treniruojama viena raumenų grupė (pvz., tik sėdmenys, tik šlaunys ar kt.). Atliekant pratimus tam tikrose pozose, treniruojami sunkiai pasiekiami, dažniausiai anksčiau „neatrasti“ gilieji raumenys. Spaudimo / įtempimo metu jaučiame kaip atitinkamos kūno dalys net dega!

SUSIŽAVĖTI AKIMIRKSNIU!

„Mano meilė kalanetikai gimė vos tik įžengiau į pirmąją treniruotę, dar 2009 m.", – šypsosi studijos įkūrėja, pirmoji Lietuvoje sertifikuota, oficiali THE CALLANETICS EXERCISE METHOD mokytoja (2011), Aistė Gustė-Jančiukienė.

 

„Ramūs ir plastiški judesiai, primenantys vaikystės šokių pamokas, iškart pelnė mano susižavėjimą. Po 13 treniruočių suglebusios mano „apimtys" susitraukė 2 dydžiais. Šis komplektas buvo didžioji nuostaba ir atradimas. Ramu, be prakaito ir taip greitai veikia?! Tūkstančiai moterų pasaulyje nuo 1980 m. pulsuoja ir nenustoja žavėtis tokiu paveikiu ir tausojančiu mankštos būdu. Kaip ir aš!"