top of page

07-02, pn

|

Bernardine Park

Sijonuota vasara | Vilnius 2021: draugystės ir judesio šventė

Sijonuota meilė kojoms!

Registration is Closed
See other events
Sijonuota vasara | Vilnius 2021: draugystės ir judesio šventė
Sijonuota vasara | Vilnius 2021: draugystės ir judesio šventė

Time & Location

2021-07-02 17:00

Bernardine Park, B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius 01143, Lithuania

Guests

About the event

Koks gėris sulaukti tikros vasaros! Koks gėris sulaukti tikrų, GYVŲ susitikimų su draugėmis! Liepos 2 d., penktadienį, Vilniuje kviečiame švęsti moterišką draugystę – švęsti SIJONUOTĄ VASARĄ! Renginys atviras ir nemokamas – kviečiame dalyvauti visas merginas, moteris, damas. Įkvėpimu, džiugesiu ir lengvumo būsena alsuojanti šventė jau čia pat! 

„Sijonuotos vasaros" šventė – tai it draugių pasimatymas, kupinas vasaros lengvumo: sijonuotai mankštai basomis, apsikabinimui moterų rate ir ..dėmesingam pabraidymui po Vilnelės bangeles! Tai proga įsikvėpti grakštumo, sustiprinti savo vidinę eleganciją, laisvę ir moterišką išraišką. Proga pažadinti kūno pojūčius, atverti subtilų jausminį pasaulį palaikančioje ir bendramintiškoje aplinkoje. Tokia moterų bendrystė suteikia daug pozityvių išgyvenimų ir veikia terapiškai.. 

  

Ši šventė tiesiogiai yra ir kaip priminimas apie ypatingą, išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moters drabužį. Ilgas, kūgio formos sijonas sijonas net tik traukia akį savo išskirtiniu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslapingą poveikį. Vien pasirėdžius tokiu drabužiu, jaučiame kaip pasikeičia mūsų būsena. Norisi pasitempti, išsiteisti, judėti lėtai, ramiai – karališkai! Su tokiu sijonu tikrai sunku skubėti, lėkti laiptais, nešti nešulius ar dirbti devynerius darbus. 

KĄ ATSINEŠTI?

  • Ilgas (ar ilgėlesnis) sijonas ar suknelė – pasipuošti!
  • Bet vieną iš rekvizitų: gėlės, balionai, vėjo malūnėlis, muilo burbulai – vasaros nuotaikai pagauti.
  • Pleduką nedidelį – kelioms draugėms ir vieno užteks.
  • Vieną kitą užkandį, vandens ar termosėlį piknikui. 

PROGRAMA TRUMPAI

  • 17:00-17:20 val. – susitikimas Katedros aikštėje, bendra nuotrauka su gėlėmis, balionais, vėjo malūnėliais.
  • 17:20-17:40 val. – eisena į Bernardinų sodą, pasiruošimas piknikui.
  • 18:00-18:20 val. – kalanetikos mankšta su Migle Ščiavinskiene.
  • 18:20-18:40 val. – mindfulness praktika: Dėmesingas vaikščiojimas ir gamtos terapijos patyrimas su Aiste Guste.
  • 18:40-19:10 val. – laisvas judesys ir moterų ratas judesyje su Rūta Ambrozaitiene.

Nuo 18:00 val. sode moterų lauks kūno piešinių meistrė Alesandra Gaušienė, kuri norinčias puoš magiškais raštais (už simbolinę renginio kainą). Renginio akimirkas fiksuos fotografė Birutė Bučienė, filmuos videografas Martas Films.

ĮKVĖPTA JUDESIO

„Sijonuota meilė kojoms gimė dar 2009 m., kartu ir su mano mylimos, šokio įkvėptos mankštos, kalanetikos, atradimu”, – pasakoja renginio organizatorė Aistė Gustė-Jančiukienė. „Judesys, kuris kviečia judėti gracingai, elegantiškai, kviečia išsitiesti ir kilstelti smakrą, akimirksniu pažadina ir apsnūdusį moteriškumą, gyvybingumą, seksualumą. Kyla noras labiau pažinti savo prigimtį, rūpintis savimi visapusiškai – savo gyvenimui įpūsti daugiau moteriškų kerų ir galių. Lygiagrečiai prasidėjo mano tampri draugystė su sijonais, suknelėmis ir ... būriais moterų ieškančių to paties. Harmonijos, pasitikėjimo, grožio jausmo. Didis malonumas įkvėpti bendramintes ne tik moteriškos mankštos, bet kviesti į saviugdos renginius jau visus 12 metų. „Sijonuotos vasaros" šventė – tai nuo 2015 m. kasmet Vilniuje organizuotų „Vasaros sutiktuvių" tęsinys, dabar jau mano savarankiška iniciatyva, kurią jungiu po „ADITI kalanetikos studijos" ir puslapio „Sijonuotos Judesyje" stogu. Dėkoju puikiai renginio komandai už ištikimą draugystę, palaikymą ir svarbų indėlį programoje. Kaip gera augti ir kurti kartu!".

Iki greito pasimatymo!

#SIJONUOTOS

Pakviesk draugę – žr. apie renginį FACEBOOK event'e

Share this event

bottom of page