top of page
aditi-kalanetika-su-mazyliais-1.jpg

KALANETIKA SU MAŽYLIAIS

Švelnus kūno stiprinimas ir dėmesingumo praktika

Kai norisi sugrįžti į gyvybingą, lankstų kūną, sustiprinti nėštumo nuvargintą nugarą ir pilvą, kai norisi pažadinti apsnūdusią moterišką energiją, dėmesingas kalanetikos judesy yra puiki idėja. Jei dar negalite ateiti viena, laikas kompromisui – kalanetikai su savo atžalėle.
Galima atvykti ir su pačiais mažiausiais kūdikėliais ramiai gulinėjančiais kėdutėse ir su pipiriukais iki pat 2 metų. Mankšta skirta mamai. Mažyliai tiesiog ramiai sau leidžia laiką šalia, žaidžia ar bendrauja tarpusavyje. Geriausiu įmanomu būdų tądien, palaikant draugišką ir pozityvią atmosferą visiems užsiėmimo dalyviams.

Jaunųjų mamyčių laukiame jaukioje studijoje tarp pušynų Lazdynų g. 21, 3 aukšte (pastato hole mamos palieka vežimėlius), antradieniais 10:15 val. Pirmasis kartas – 8€.

TVARKARAŠTIS

Antradieniais, 10:15 val. Susitikimo trukmė – 1 val., kur 45 min. skiriamos mankštai + laikas susiruošti, pabendrauti ar išgerti puodelį arbatos.

ABONEMENTAI

4 k./mėn. – 55€

8 k./mėn. – 75€

Su tuo pačiu abonementu galite lankyti ir kitas treniruotes.

REGISTRACIJA

Būtina išankstinė registracija.

Galima savarankiškai treniruočių rezervavimo sistemoje ar parašyti aiste@aditi.lt

KAS VYKSTA TRENIRUOTĖS METU?

„Vienu metu mamos stebi savo mažylius, atliepia į jų poreikius (prieikus paima ant rankų, pasūpuoja, pamaitina) ir tuo pačiu lieka dėmesingomis sau – įsisamonina kūną, atlieka pratimus geriausiai įmanomu būdu šiandien.

 

Viskas vyksta be skubėjimo, įtampos ar streso – nuolat ir nuolat ieškant harmonijos visame kame. Tai taip „mamiška" – suderinti, atrodo, nesuderinamus dalykus. Kartu tai stebėti ir mokytis yra daug lengviau.

Tai laikas ne tik išjudėti iš namų ir atrasti draugų, bet tuo pačiu papraktikuoti mindfulness. Mankšta su mažyliais yra natūrali proga dėmesingumo praktikai. Mokomės išbūti su tuo kas yra, išlikti švelnioms sau, puoselėti vidinę stiprybę", – kviečia kalanetikos ir dėmesingo įsisamoninimo (mindfulness) mokytoja, 4 vaikučių mama MIGLĖ Ščiavinskienė.

kalanetika-su-mazyliais-1.jpg
aditi-kalanetika-mazyliai.jpg

KODĖL MAMOMS?

Tvirta liemens raumenų dėžė (diafragma, pilvo siena, dubens dugnas ir nugara) yra beskausmės nugaros ir apskritai geros savijautos pagrindas. O nėštumo metu jis patiria nemenką iššūkį: apsunksta kvėpavimas, didėjantis pilvas pastumia kūno pusiausvyros centrą, svoris silpnina dubens dugno raumenis, o kaip nuvargsta nugara!.. O kur dar kūdikio nešiojimas, sūpavimas, žindymas?

 

Nugarai ir mūsų laikysenos įpročiams tai dažnai negailestingų išbandymų metas. Ir ne taip lengva akimirksniu sugrįžti į tas spindinčias akis, lengvumą ir seksualumą kūne... Kūnas linkęs tingėti ir prisitaikyti prie mūsų neveiksnumo, susikūprinimo ir pan. įpročių. Juos atstatyti ar sukurti naujus - reikia ir laiko, ir kantrybės. Bet jei būdas malonus, aplinka be streso ir bendraminčių palaikymas yra - progresą stebėti ir jausti irgi vienas malonumas.

Užsiėmimo metu daugiau dėmesio skirsime:

 • Vargstančios nugaros tempimo ir stiprinimo pratimams.

 • Nėštumo nusilpnintų dubens dugno raumenų tonizavimui.

 • Pilvo sienos stiprinimui: tik be spaudimo ir streso.

NE TIK KŪNUI..

Šie jaunų mamų susitikimai prasmingi ne tik dėl fizinės naudos kūnui po gimdymo – pratimai atpalaiduoja nuolatinį krūvį patiriančią nugarą, sustiprina dubens dugno, pilvo raumenis – bet ir dėl kuriamos palaikančios atmosferos:

 

 • Tai proga pakeisti namų aplinką, išgirsti, kad su sunkumais susiduria ne tik jos vienos, kad visokių dienų ir „mėnulio fazių" nutinka.

 • Tai galimybė klausti patarimų ir dalintis patirtimis.

 • Tai priminimas, kad mūsų emocinė savijauta turi didžiulę įtaką kūdikio nuotaikai, kad svarbu kasdienėje rutinoje rasti laiko savo poreikiams, palaikyti meilės sau ritualus.

 

Tokios bendrystės ir bendravimo psichologinė vertė moterims visais laikais buvo ir yra itin didelė", – tikina rūpestingoji Miglė, nuolatinės savo praktikos nestojanti namie (ten jos laukia dviejų mergaičių ir dvynukų akys.. :)

aditi-mazyliai-43.jpg
kalanetika-mazyliai-1.jpg

SVARBU ATVYKSTANTIEMS

 • Mamų, norinčių pradėti lankyti kalanetikos treniruotes, prašoma būti atlikus pogimdyminę apžiūrą ir gavus prižiūrinčio gydytojo patvirtinimą, jog jau galite pradėti aktyvesnę fizinę veiklą.
   

 • Į grupines mankštas atvykti ir aktyviau mankštintis rekomenduojama praėjus bent 2 mėn. po gimdymo. Kuomet jūsų hormoninė sistema bus grįžusi į įprastesnę būklę, o pilvo raumenys nesipriešins aktyvesniai veiklai. Po Cezario operacijos - po 6 mėn.
   

 • Mažųjų amžius - nuo kūdikėlių, pvz., ramiai snaudžainčių automobilinėj kėdutėj ir, paprastai mūsuose - iki 2 metukų.
   

 • Esant poreikiui, užsiėmimo eigoje bet kuriuo metu galėsite nevaržomai pasirūpinti savo mažyliu, jį pamaitinti.
   

 • Atvykstame sveiki (kaip į darželį :)
   

 • Laikomės švaros ir tvarkos: mankštos salėje nevalgome, netrupiname, nesinešiojame vandens puodelių.
   

 • Mamų kiekis ribotas (būtina registracija iš anksto, bei atšaukimas vėliausiai iš vakaro, lankant su abonementu).
   

 • Supratingumas. Užsiėmimas visada realiame veiksme: itin tylios, ramios atmosferos (kaip paprastai kalanetikos metu) sukurti sekas sudėtingai (tačiau tikslas to vertas :)