top of page

Jei išties norisi gyvai: kalanetikos mokymai. Individualiai, studijoje tarp pušynų!

Jei tau, kaip ir man, dabar užvis norisi ištrūkti nuo ekranų, mokytis iš tiesų GYVAI – kviečiu susitikti: www.kalanetikosmokykla.lt/noriu-mokytis 7 kartai. Teorija, praktika, konspektai, įrašai, repeticijos, pokalbiai dviese prie arbatos, mano žinios ir patirtis. Link svajonės atrasti save trenerės, mokytojos amplua, atrasti veiklą, kuri:

  • visų pirma – nuolat padės palaikyti tavo pačios nugaros sveikatą, moteriško kūno grožį, jaunatvę ir emocinį balansą.

  • taps priežastimi kurti moteriškų užsiėmimų grupes ir puoselėti bendraminčių bendrystę.

  • taps erdve, į kurią „legalu“ pabėgti nuo namų, vaikų, darbų, kasdienių rūpesčių ir skirti laiko išskirtinai sau..

Prisipažinsiu, kad tokiom, labai „egoistiškom“ paskatom ir aš žengiau šiuo keliu prieš 11 metų. O apie pačią kalanetiką galiu kalbėti valandų valandas.. Štai, vienas iš interviu su Lavija per LRT radiją: https://youtu.be/fWaZtAoXNjc


Ką kalba mano mokinės?


Tikiu, kad dabar pats geriausias laikas nukreipti savo laiką ir mintis savęs papildymui kažkuo prasmingu ir praturtinačiu į priekį. Viju šalin baimes, grėsmes ar sąstingį. Tegu vyksta pokyčiai, renkuos juos kreipti sau norima linkme… Pasimatykim pušynų apsuptoje studijoje išgert ne vieną skanų kapučino.


Fotografijose: mano ypatingoji mokinė Gitana. Kuomet ir metai nėra stabdis kūno puoselėjimui ir plačiai šypsenai – nes imies to, ko trokšta širdis..


Tavo mokytoja Aistė Gustė-Jančiukienė Pirmoji Lietuvoje sertifikuota The Callanetics® Exercise Method mokytoja

Comments


bottom of page