top of page

Karantinas ir kalanetika iš namų: kaip palaikyti ritmą? Moterų atsiliepimai

„Išties drausmina, jauti atsakomybę prieš kolektyvą. Viena namie gal ir neprisiruoščiau", – sako Lilijana. „Tik nesakykite, kad poto bus įrašas. Tada neprisijungsiu – namie vis atsiranda visokių reikalų, trukdžių..", – tikina Miglė. „Kad lengviau išgyventum karantiną būtina palaikyti savo tvarkaraštį – jei sportavai antradieniais, ketvirtadieniais, tai ir sportuok", – taikliai pataria Ala.Būtinybė naujiems įgūdžiams


Laikotarpis, kuris stipriai išderina tai, kas ilgainiui buvo tapę įprasta. Kaip kad tavo ritualas skirti laiko pasirūpinti savimi – nukeliauti į jaukią aplinką, susitikti su bendramintėms, pasimankštinti. Žinoma, liūdime, kad esame dabar suvaržytos apribojimais. Bet tiek pat nesinori pasiduoti. O dvasios stiprybei tikrai padeda fizinis aktyvumas – tai pagrindžia ir moksliniai tyrimai. Judėdamos jauniname smegenis – aktyviname naujų neuronų gamybą. Lengviau prisitaikome prie pakitusių aplinkybių, laviname naujus įgūdžius, gebame pažvelgt kūrybiškai ir su optimizmu.


Štai, vertingos įžvalgos, kuriomis dalijasi psichoterapeutė, psichologė GIEDRĖ Žalytė:


Kokią naudą patiria moterys?


Žr. plačiau ir daugiau foto: www.aditi.lt/atsiliepimai


Estera

Sustiprėjo atsparumas ligoms, padailėjo kūno linijos, laikysena, nuotaika! Dirbu sėdimą darbą ir šiuo metu treniruotės nuotoliniu būdu, tai vienintelis laikas, kai sportuoju. Palaikau ritmą, nes žinau skirtumą: vaikystėje labai greit pavargdavau ir neužsiimdavau sportine būkle, o suaugusi suvokiau, kad būtent sportas padeda palaikyti gerą savijautą.

Vitalija

Po dienos darbų (ypač kai VISI darbai dabar persikėlė prie kompiuterio) jaučiu maudimus ir įtampą visam kūne, ypač pečių, sprando juostoje, nugaros apatinėje dalyje, net kojų kelius maudžia... Tai ta sąmoninga, lengva ir be kažkokių įmantrybių kalanetika tikras išsigelbėjimas.

Laura


Tiek treniruotės metu, tiek po jos jaučiuosi labai gerai – atsigavusi, tarsi pramušusi kūne kažkokius kamščius :) Labai džiaugiuosi Jus suradusi :)"

ZOOM erdvėje gyvai ar sau patogiu laiku su ADITI TV įrašu kviečiame palaikyti ritmą.

Mūsų tvarkaraštis: www.aditistudija.as.me


Naujokės gali išbandyti vos už 3 Eur:

コメント


bottom of page